- BLACKVIEW

Цена
€63 13 / 123 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Продавач | BLACKVIEW |
| Продавач | BLACKVIEW |
| GPS | GPS Wi-Fi LBS (Location-based service) |
| Серия | Z20 |
| Серия | Z20 |
| Резолюция на дисплея | 240x284 |
| Външен цвят | Ocean Blue |
| Сваляща се презрамка | Да |
| Размер на дисплея | 1.83" |
| Strap Material | Silicone |
| Капацитет на батерията | 800 mAh |
| Размер на дисплея | 1.83" |
| Резолюция на дисплея | 240x284 |
| Външен цвят | Ocean Blue |
| Дисплей Сензорен екран | Капацитивен Мултитъч |
| CPU | ARM Cortex R5 |
| Размер на вътрешната памет | 16 MB |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM | 16 MB |
| Strap Material | Silicone |
| Сензори | Face Unlock |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM | 16 MB |
| Капацитет на батерията | 800 mAh |
| Protocols | GSM 4G |
| SIM карта | Слот за една SIM карта |
| Тип SIM карта | Nano-SIM |
| CPU | ARM Cortex R5 |
| Резолюция на камерата | 8 мегапиксела |
| Форма за гледане на случай | Заоблен правоъгълник |
| WI-FI | Да |
| Предназначение | Remote Shutdown |
| Cellular | LTE |
| Резолюция на камерата | 8 мегапиксела |
| Cellular | LTE |
| Сензори | Face Unlock |
| Protocols | GSM 4G |
| GPS | GPS Wi-Fi LBS (Location-based service) |
| SIM карта | Слот за една SIM карта |
| Форма за гледане на случай | Заоблен правоъгълник |
| Тип SIM карта | Nano-SIM |
| Предназначение | Remote Shutdown |
| Дисплей Сензорен екран | Капацитивен Мултитъч |
| Wi-Fi | Да |
| Сваляща се презрамка | Да |
| Размер на вътрешната памет | 16 MB |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Blackview Z20 Детски Smart Watch – Безопасност, Забавление и Учене!
Грижете се за безопасността и забавленията на детето си с Blackview Z20 Детски Smart Watch. Създаден за малките изследователи, този умният часовник предлага родителски спокойствие и забавни функции!
Защо Родителите Го Обичат:
- GPS проследяване в реално време – Винаги знайте къде е детето ви.
- Двупосадочна връзка & SOS бутон – Бърза комуникация и аларми при спешни случаи.
- Устойчив и водоустойчив – Издръжлив при игра и пръски (IP67).
- Образователни игри – Камера, гласови съобщения и игри за развитие.
- Дълъг живот на батерията – До 3 дни работа с едно зареждане.
Технически Спецификации:
- 1.4" HD докосваем екран
- 4G LTE връзка (изисква се Micro SIM)
- Родителски контрол чрез приложение
- Стъпкомер и монитор за сън
Дайте на детето си свобода с надеждна връзка – поръчайте Blackview Z20 сега!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





